VİDEO PRODÜKSİYON

Video prodüksiyon hizmetleri, içinde bulunduğumuz teknoloji ve iletişim çağının en efektif stratejileridir. WAS’nin yayınladığı rapora göre 2016 yılında ülkemizde internet kullanıcı sayısı 46,28 milyona ulaşmıştır. Ülkemizin toplam nüfusundan sağlık, yaş vb. sebeplerle internet kullanamayacak kişiler çıkarıldığında geriye kalan nüfusun neredeyse tamamının internet kullanıcısı olduğu görülmektedir. İnternet kullanıcılarının %97,5’inin video içerik tükettiği göz önünde alındığında video prodüksiyon hizmetleri, günümüzün ve geleceğin vazgeçilmez bir iletişim stratejisi haline gelmektedir.

Ayrıca video içerikler; akılda kalıcılık, güvenilirlik, bilinirlik, satın alma eğilimi, anlaşılabilirlik, site trafiği vb. birçok konu üzerinde yüksek pozitif etkiler yaratarak iletişim stratejilerinin başarıya ulaşmasını sağlar ve söz konusu markaya değer katar.

Video prodüksiyon hizmetleriyle fark yaratan, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en etkili sonucu verecek video içeriği sağlamak için kreatif çalışmalar gerçekleştirir. Bünyesinde bulunan ve birçok başarılı projeye imza atarak paydaşlarına artı değer katan ve fikirsel tasarımları uygulamaya taşıyarak üretime dönüştürür. Ayrıca iç çekimleri kendi stüdyolarında gerçekleştirerek markalara bütünsellik ve zaman kazanımı açısından büyük avantaj sağlar. geniş, teknolojik ekipman parkuru, üst düzey stüdyoları ve kreatif ekibiyle, video ihtiyacı duyulan her konuda estetik ve efektif video prodüksiyon çözümleri üretir.

Video Prodüksiyon kapsamında; Tanıtım Filmi (Kurumsal Tanıtım Filmi, Ürün Tanıtımı, Mekan Tanıtımı, Kitap Tanıtımı, Etkinlik Tanıtımı, Web Sitesi Tanıtımı), Reklam Filmi, İnteraktif Video, Masaüstü Reklam Filmi, Belgesel Prodüksiyonu, Klip Prodüksiyonu, Bant Reklam, Jenerik & Fragman, Lansman Videoları, Video Davetiye, Logo Animasyonu, 2D-3D Animasyon, Online Video, Viral Video, Ürün Videoları, TV Programı, Etkinlik Prodüksiyonu, Görsel Efekt, Eğitim Videoları, Müşteri Görüşü Videoları, Kamu Spotu, Röportaj, Motion Graphics, Kurgu & Montaj, Video Sunum, Stüdyo Çekimleri, Dış Mekan Çekimleri, Hava Çekimleri, Etkinlik Çekimleri ve Green Box Çekimleri gibi video ihtiyacı duyulan her konuda sistematik çalışmalar gerçekleştirerek tam hizmet sunar.